PIIBLI SÕNUM

Ilmutuse 13:16-18

Ja ta tegi, et kõik – pisikesed ja suured, rikkad ja vaesed, vabad ja orjad – võtaksid endale märgi oma parelamle käele või oma otsaette, ning et keegi muu ei tohiks osta ega müüa kui vaid see, kellel on märk, kas metsalise nimi või tema nime arv. Siin olgu tarkust! Kellel on mõistust, see arvutagu välja metsalise arv, sest see on inimese arv, ja tama arv on kuussada kuuskümmend kuus.

Parem on surra, kui võtta märk, mis teeb inimesest roboti. Seetõttu on hea olla kursis tulevase arenguga juba varakult. Samuti on põhjust vahendada see teade eriti neile, kes ei ole kursis usuasjadega – ei ole usklikud.

Ilmutuse 14:9-11

Veel kolmas ingel järgnes neile, hüüdes suure häälega:”Kui keegi kummardab metsalist ja tema kuju ning võtab tema märgi oma otsaette või oma käe peale, siis ta saab juua Jumala raevu viina, mis lahjendamata on valatud tema vihakarikasse, ning teda piinatakse tules ja väävlis pühade inglite ees ja Talle ees. Ja nende piinasuits tõuseb üles igavesest ajast igavesti; ja neil, kes kummardavad metsalist ja tema kuju, ei ole hingamist päeval ega ööl, ei ühelgi, kes võtab endale ta nime märgi.

Ilmutuse 16:2

Esimene läks ning valas oma kausi välja maa peale, ning kurje ja tigedaid paiseid lõi inimeste külge, kellel oli metsalise märk ja kes kummardasid tema kuju.

Piiblis mainitakse 365 korda: Ära karda, aasta igale päevale! Kui Jeesus on sinu elu Issand, sul ei ole vaja karta tulevasi sündmusi. Tõsiselt kutsun sind üles võtma Issanda Jeesuse oma ellu, siis saad rahu, mis on ülem kui kõik mõistmine. Jeesus ütles:”Rahu ma jätan teile, oma rahu ma annan teile. Mina ei anna teile nõnda, nagu maailm annad. Teie süda ärgu ehmugu ega mingu araks.” Jh .14:27

-- WWW.VARO666SIRU.NET, palauteinfo(ät)gmail.com --------------------