KÄSIKAART-MIKROKIIP-METSALISE MÄRK

Ühel seminaril 1999 a. Norralane Gunnar Hatlevik väitis, et oleme jõudnud “metselise märgi” ilmumisele eelnevasse ajajärku. Tehnoloogia on juba tasemel. See on kommunikeeriv biokiip , mis paigutatakse paremasse kätte või otsaette. See on arendatud just Piibli prohveteeringutes viidatud viisil. Uus biokiip, nimetusega BT 95200 kiip, on spetsiaalselt arendatud inimese jaoks. See on aktiivne kiip, mis võtab vastu madalsagedus signaale maa sateliitidelt. Kiip ei ole suurem kui 0,7 x 7 mm. Ta võib võtta vastu, kui ka läkitada teateid nendele sateliitidele. See üliväike kiip, mis koosneb 250 000 komponendist, sisaldab muuhulgas liitium patarei, mille tööiga võib vastata inimese elueale. Patarei laadimine toimub keha temperatuurikõikumiste varal – sama tehnika, mida kasutatakse lennukites.

Üks tuntud ameeriklane tehnika doktor Colin Sanders on olnud selle projekti juhiks, osapooltena muuhulgas Henry Kissinger ja ametnikud CIA-st. Uurimistele, et selgitada inimkehast see koht kuhu sobiks kiip paigutada, on kulutatud moljoneid dollareid. Parimateks kohtadeks osutusid otsaesise alaosa ja parema käe pealmine pool. Need tulemused on sama tähelepanu äratavad kui need, mida Johannes Patmosel sai Jumalalt prohvetliku teatena varsti ligi 2000 aastat tagasi. Loe Joh. Ilmutuse 14:16-18 ja 14:9-12.

Ühtede andmete kohaselt on Rootsis 6000 inimest olnud nõus lubama oma kätte paigutada katsetuste korras mikrokiipi ilma rahata ühiskonda pürgides, seda on üritatud isegi Jaapanis. Ilmutusraamatus 8:8 ütleb Johannes, et “otsekui suur tules põlev mägi visati merre”. NASA andmetel teatakse, et asteroidi põrkumine maaga võib toimuda jälle. Mitmeid tuhandeid asteroide, mille läbimõõt on rohkem kui kilomeeter, lendab ringi kosmoses. Tulemused oleksid katastroofilised, kui üks neist põrkuks maakeraga. NASA interneti lehekülgedelt selgub, et iga neljas tund võib maakera põrkuda nö. “maamurdjaga”. Aastal 1989 oli maakera põrkumise oht lähedal. Sellest räägiti palju raadios. Hatlevik oma ettekande viimases osas kutsus Juamala rahvast valmistuma ülesvõtmiseks. Hatlevik viitas paljudele märkidele Matteuse evangeeliumi 24 peatükis, mis juba on täitunud. Sellest hoolimata paljud on hooletud kuigi nad ei ole otsinud Jumalat. Ja seda ka on ette kuulutatud. Elatakse nagu Noa päevadel, inimesed sõivad ja jõivad, ostsid, müüsid, ehitasid, istutasid. Järsku tuli veeuputus ja kogu selleaegne maailm hävines. Samuti elati Loti päevadel –vägivaldselt ja homoseksuaalselt. Õiglast Lotti pilgati. Jumal aga päästis tema . Taevast sadas tuld ja väävlit, mis hävitasid Soodomo ja Gomorra. Jeesus ütles:”otse samuti on sel päeval, mil Inimese Poeg ilmub”. Lk. 17:20-30

Otsige Issandat kuni Ta on leitav. Kes on tark, paneb tähele üleskutset ja võtab tõsiselt Jumala sõna. Jeesus tuleb. Aga pole olemas mingit ülemäärast eri-vagunit, millega saaks taevasse “ülesvõtmise” järel. Mt. 24:21-44.

Allikas: Hemmets vän nr. 35, august/sept. 2002

Karl-Åke Rudenlöv

-- WWW.VARO666SIRU.NET, palauteinfo(ät)gmail.com --------------------